Bu sayfa su anda calismiyor. Odeme ya da kayit icin lutfen jean@jeanadrienne.com a email atiniz. Jean size fatura yollayacak. 

JAAS YILLIK EGITMEN SERTIFIKA YENILEMESI

Ucreti - $30

Butun egitmenlerin sistemin egitimlerini vermeye devam edebilmek icin yillik sertifikalarini yenilemeleri gerekmektedir.

7 Işın Șifası - $130

Turkce Spirituel Dowsing Eğitmen Sertifikasyonu

Ingilizce - $75

Turkce tercüman ile birlikte - $100

TURKCE 2. ASAMA Jean Adrienne ARINMA SISTEMI

UCRET - $555.00

Bir sonraki seminerin kayitlari 20 Ocak  – 1 Şubat 2023 tarihleri arasinda basliyor.

Bu eğitimi alabilmeniz için 1. Seviye Eğitimi aldıktan sonra 6 Ay beklemeniz gerekir. Lütfen ödeme yaptıktan sonra 1.seviye sertifikanızın kopyasını Jean@jeanadrienne.com a yollayınız. Teşekkürler

 

OGRENCI SERTIFIKALARI

Sertifika basi - $10

Lutfen actiginiz sinifin tarihini, ogrencilerinizin buyuk yada kucuk harf ile Turkce karakterler ile yazilmiz isim, soyisimlerini ve kendinizin isim, soyisminizi bana email atin. Jean@JeanAdrienne.com.

Lutfen oğrenci isim, soyisimlerini sertifika uzerine yazilmasini istediğiniz sekilde yollayın. `Sonradan herhangi bir degisiklik yapamıyoruz.

Sevgiliyle Buluşmak - $44

Ne zamandan beri yalnızsınız? Kaç tane hayalkırıklığıyla dolu ilişki yaşadınız? Bir değişikliğe hazır mısınız? Dengeli, sağlıklı bir ilişki bulmaya hazır mısınız? ŞU AN buna hazırsınız!

Jean Adrienne, gerçekte ne istediğinizi bulmanız ve onu elde edebilmeniz için sizi destekleyecek. Bu atölyede hayallerinizin gerçekleşmesine engel olan inançlarınızı tespit edecek, onları temizleyecek ve Sevgili Partnerinize doğru adım atacaksınız.

Bu atölye bir deneyim, serbest bırakma ve bilinçli yaratım içeriyor. Geldiğinizden daha farklı biri olarak ayrılmaya hazır olun – berrak, istekli, her zaman istediğiniz ve belki de pes ettiğiniz ilişkiye sahip olmayı hak ettiğinizi bilerek ve o yönde ilerleyerek.

Tarih: 15 Nisan saat 16:00 – 19:00

error: Content is protected !!