ODEME YAPMADAN ONCE – LUTFEN BANKANIZI ARAYIP KREDI KARTINIZIN ULUSLARARASI ODEMELERE ACIK OLDUGUNU KONTROL EDINIZ. AYRICA LUTFEN DOLLAR KARSILIGI TURK LIRASINI KARSILAYACAK KART LIMITINIZ OLDUGUNU KONTROL EDINIZ.

BUNLARA DIKKAT ETTIGINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM!

Kredi kartinizi siteden odeme yapmak icin kullanmadan once bankanızdan InnerSpeak adli hesaba odeme icin onay almanızı tavsiye ederim. Bu sekilde odeme bankanız tarafından onaylanır

Ödeme yaparken ad-soyad dahil olmak üzere tek bir Türkçe karakter dahi kullanmamalısınız. Türkçe karakterler: “ı,ç,ö,ü,ğ,İ,Ğ,Ç,Ü,Ö”

JAAS YILLIK EGITMEN SERTIFIKA YENILEMESI

Ucreti - $30

Butun egitmenlerin sistemin egitimlerini vermeye devam edebilmek icin yillik sertifikalarini yenilemeleri gerekmektedir.

7 Işın Șifası - $130

Turkce Spirituel Dowsing Eğitmen Sertifikasyonu

Ingilizce - $75

Turkce tercüman ile birlikte - $100

TURKCE 2. ASAMA Jean Adrienne ARINMA SISTEMI

UCRET - $555.00

Bir sonraki seminerin kayitlari 3-18 Ekim 2022 tarihleri arasinda basliyor.

Bu eğitimi alabilmeniz için 1. Seviye Eğitimi aldıktan sonra 6 Ay beklemeniz gerekir. Lütfen ödeme yaptıktan sonra 1.seviye sertifikanızın kopyasını Jean@jeanadrienne.com a yollayınız. Teşekkürler

 

OGRENCI SERTIFIKALARI

Sertifika basi - $10

Lutfen actiginiz sinifin tarihini, ogrencilerinizin buyuk yada kucuk harf ile Turkce karakterler ile yazilmiz isim, soyisimlerini ve kendinizin isim, soyisminizi bana email atin. Jean@JeanAdrienne.com.

Lutfen oğrenci isim, soyisimlerini sertifika uzerine yazilmasini istediğiniz sekilde yollayın. `Sonradan herhangi bir degisiklik yapamıyoruz.

error: Content is protected !!